Lokalita

Hradci Králové se, díky své neopakovatelné atmosféře, ne nadarmo přezdívá „Salon republiky“. A to nejen kvůli unikátnímu souboru moderní městské architektury proslulého Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Hradec Králové je především naprosto jedinečným místem k žití a opakované čelní umístění v anketě o Nejlepší místo k žití v České republice to jen potvrzuje. Znamenitá geografická poloha v polabské nížině, příznivé klima během celého roku i dostatek zeleně, jsou tím pravým pro každého, kdo chce žít v opravdu příjemném prostředí.

Náš multifunkční koncept Rezidence Alessandria je situován v jedné z nejvyhledávanějších částí města – Slezském Předměstí. Nachází se v bezprostřední blízkosti historického centra i obchodní zóny, avšak v klidném prostředí původní zástavby, pyšnící se nadprůměrnou občanskou vybaveností – poliklinikou, několika mateřskými, základními i středními školami, moderním obchodním centrem, supermarkety, poklidnými večerkami i příjemnými kavárnami a restauracemi. Dostatek veřejných parkovacích ploch v lokalitě není, na rozdíl od dalších částí města, zpoplatněn.

V bezprostřední blízkosti Rezidence Alessandria se nachází i známý královéhradecký hotel, který v nedávné době prošel nákladnou celkovou rekonstrukcí exteriérů a interiérů. To vše dohromady dává této lokalitě zcela neopakovatelný genius loci, jehož součástí můžete být i Vy!

 

 

Více o dopravní obslužnosti

V bezprostřední blízkosti Rezidence Alessandria se nachází zastávka několika linek MHD, zajišťující obyvatelům lokality rychlé a bezproblémové spojení s dalšími částmi města, stejně jako i hlavním vlakovým a autobusovám nádražím.Díky promyšlené infrastruktuře je zajištěn plynulý dopravní přístup, jak do lokality, jako celku, tak i k samotnému rezidenčnímu objektu. Dostatek veřejných parkovacích ploch není, na rozdíl od jiných částí města, zpoplatněn.

Více informací

Byty

Nabídka bytů

V třípodlažní bytové části se budou nacházet jedny z nejluxusnější bytů v Hradci Králové s komfortními dispozicemi a velkými terasami situovanými na jižní stranu a pokoji s výhledem do přilehlého parku.

Zobrazit nabídku bytů

Standardní vybavení

V celém projektu je dbán vysoký důraz na kvalitu návrhu a provedení bytu, ale i na detaily, které jsou stejně tak důležité pro kvalitní prožitek z bydlení.

Více informací

Postup při koupi

V případě Vašeho zájmu o byt s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, abyste si mohli vyřešit případné financování koupě a přitom nepřišli o Váš...

Zobrazit celý postup