Postup při koupi bytu

V případě Vašeho zájmu o byt s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, abyste si mohli vyřešit případné financování koupě a přitom nepřišli o Váš vysněný byt.

Rezervační poplatek činí 5% z pořizovací ceny bytu a započítává se do kupní ceny. Úhrada obvykle do 10 dní po podpisu RS. Následně s Vámi uzavřeme Smlouvu o smlouvě budoucí kupní, po jejímž podpisu uhradíte 25% z kupní ceny bytu, obvykle do 10 dní po podpisu SOSBK. Pokud svůj nový byt financujete pomocí hypotéčního úvěru, bude druhá část kupní ceny pouze 15%.

Doplatek kupní ceny proběhne na základě ustanovení, která jsou vždy předmětem dohody, a jsou odsouhlasena v SOBSK a Kupní smlouvě.

Všechna smluvní ujednání jsou věcí dvoustranné dohody.

Byty

Nabídka bytů

V třípodlažní bytové části se budou nacházet jedny z nejluxusnější bytů v Hradci Králové s komfortními dispozicemi a velkými terasami situovanými na jižní stranu a pokoji s výhledem do přilehlého parku.

Zobrazit nabídku bytů

Standardní vybavení

V celém projektu je dbán vysoký důraz na kvalitu návrhu a provedení bytu, ale i na detaily, které jsou stejně tak důležité pro kvalitní prožitek z bydlení.

Více informací

Postup při koupi

V případě Vašeho zájmu o byt s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, abyste si mohli vyřešit případné financování koupě a přitom nepřišli o Váš...

Zobrazit celý postup