Standardy - katalog

Vážení klienti,

dovolujeme si Vás informovat o plánované změně materiálu výplně otvorů (oken) z dřevěných na plastové. Důvodem jsou zejména opakované podněty ze strany Vás, našich klientů, a dále neuspokojivý architektonický výsledek barevného vzorkování, když dřevěná okna nelze esteticky vhodně natónovat do požadovaného odstínu RAL 7016. Dalším důvodem je následná zvýšená náročnost údržby a nutnost periodického ošetření penetrací, která uchovává původní vlastnosti dřevěného rámu v čase. To s sebou přináší nejen značnou pracnost, ale i zvýšené finanční náklady. Z výše uvedených důvodů považujeme výměnu za plastová šestikomorová trojskla v profilu GEALAN S9000 se stejnou energetickou náročností za vhodnou alternativu a zároveň se nám s dodavatelem podařilo vyjednat, že okenní sestavy s dveřmi, u kterých to bude rozměrově možné, budou mít pojezdové otevírání, tedy nikoliv otočné, což je uživatelsky bezesporu výrazným zvýšením komfortu.

Zároveň jsme se rozhodli pro výrazně kvalitnější podlahovou krytinu již ve standardu a zvolili výrobek Pergo Classic Plank s dekory v základním standardu, ze kterého lze vybírat bez příplatku.

Pevně věříme, že výše uvedené změny oceníte a přispějí k dobrému pocitu z Vašeho nového bydlení.

Byty

Nabídka bytů

V třípodlažní bytové části se budou nacházet jedny z nejluxusnější bytů v Hradci Králové s komfortními dispozicemi a velkými terasami situovanými na jižní stranu a pokoji s výhledem do přilehlého parku.

Zobrazit nabídku bytů

Standardní vybavení

V celém projektu je dbán vysoký důraz na kvalitu návrhu a provedení bytu, ale i na detaily, které jsou stejně tak důležité pro kvalitní prožitek z bydlení.

Více informací

Postup při koupi

V případě Vašeho zájmu o byt s Vámi uzavřeme Rezervační smlouvu, abyste si mohli vyřešit případné financování koupě a přitom nepřišli o Váš...

Zobrazit celý postup